Strona główna Katalog firm Firmowe okazje! Wiadomości SSK! Reklama O nas Dodaj firmę

Katalog branż

Artykuły spożywcze Biuro Budownictwo Chemia Edukacja i szkolnictwo Elektronika Finanse i ubezpieczenia Internet Komputery i informatyka Marketing Meble Media lokalne Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nieruchomości Odzież i tkaniny Przemysł i produkcja Rolnictwo i zwierzęta Rozrywka i imprezy RTV i AGD Sport i Turystyka Telekomunikacja Transport i spedycja Uroda i relaks Usługi
O nas

Sznowny użytkowniku :)

Pomysł na FStargard.pl rodził się kilka lat. Zdobywając doświadczenie zarówno w marketingu internetowym jak i pozycjonowani stron dojrzewaliśmy do decyzji aby wejść na rynek lokalny. Pierwsze prace rozpoczęliśmy już pod koniec 2010 roku. Ruszyliśmy na początku 2012. Prowadzimy współprace z wieloma serwisami w Polsce i za granicą. Cały czas pracujemy nad tym by być innowacyjnym serwisem z rozwiązaniami na miarę Światowych gigantów.

Naszym głównym celem jest stworzenie przejrzystej i łatwej w obsłudze bazy firm powiatu stargardzkiego. Uważamy, że reklama w globalnych katalogach nie pozwala na pełną prezentacje firmy, gdyż ta gubi się w morzu konkurencji. Chcemy stworzyć bazę, którą przede wszystkim ,będziemy promować w powiecie (aby każdy mieszkaniec powiatu wiedział gdzie uzyskać pełne informacje na temat interesującego go przedsiębiorstwa), nie zapominając także o pobliskich regionach.

Liczymy także na rozwój jako serwis pełen ofert promocyjnych - (tj. promocje, zniżki, wyprzedaże, oferty specjalne) przygotowanych przez przedsiębiorstwa z powiatu specjalnie dla użytkowników FStargard.pl - dostępnych w specjalnej zakładce "Firmowe okazje".

Kolejnym etapem rozwoju serwisu będzie promowanie powiatu i jego firm za granicą, jako doskonałych partnerów do wspólnego rozwoju gospodarczego.

Stawiamy na wizualną prostotę i funkcjonalność, co ma ułatwić użytkownikom przeglądanie firmowych ofert.  Technicznie wierzymy w elastyczną, ciągle doskonalącą się formę. Więcej o naszych planach można dowiedzieć się z zakładki "Nasze plany".

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem!


z poważaniem
Administracja FStargard.pl

Wyróżnij swoją firmę!

Strona główna O nas Reklama Partnerzy Promuj nas FAQ Regulamin Kontakt
Projekt i wykonanie: BM&A GS Polska & studio mh